moeetendus-madalam

Antoniuse moeetendus "5" toimub Tartus Antoniuse õues 9. juunil 2017 kell 21. Oma moeloomingut on esitlemas 16 väga erinevat noort disainerit.
 

Kuueteistkümne välja valitud disaineri hulgas on nii Eestist kui Lätist pärit moekunstnikke ning esindatud on nii rõivaste kui ka aksessuaaride kollektsioonid.

Laval on: Alton „Arena”, Blackbag „SS17 Collection", Kadi Veesaar „SuhkruKeerd“, Slow „SS17 Collection", ARRO & XAOS „Palavik”, RAIN:IS „Rain:is Radiant", Kuul „Urban nature“, Evija Šaitere „404", Raili Nõlvak „Sügis-talv 2017/2018", relax baby be cool „Meeleseisund – keiserlik“, Kati Stimmer „Leading light“, Story of Afterlife „Exposé“, 2NJORTH „Sügis-talv 2017/18", Hertta „Kivilind”, LAYK „I’m Only Happy When it Rains“, Kobayashi „SS17 Collection".

Viiendat juubelit tähistava moeetenduse fookuses on peegel ja peegeldused, murdumised ja erinevad nurgad, tahulisus ja puhtad pinnad, mis sümboliseerivad viit aastat Antoniuse moeetenduse toimumist ja selle nurkasid.

Moeetendus on teatraalsete elementidega põimitud lugu, mis räägib heast maitsest ja kvaliteedist ning usust kohaliku loomingu konkurentsivõimesse. Tervikliku elamuse ja meeldejääva elamuse saavutamiseks on etendusse kaasatud muusikuid, lavastajaid, tantsijaid, valgustuskunstnikke.

Sellel aastal saadab disainerite loomingut live-muusikaga Ashilevi.

Tartu Loomemajanduskeskuse eestvedamisel korraldatav suvine moeetendus toimub Tartus juba viiendat aastat. Antoniuse moeetenduse lavastaja-loovjuht on Piret Vapajeva.

 

Rohkem infot: antoniusemoeetendus.ee, www.facebook.com/antoniusemoeetendus

Lisainfo;
Auli Solo, Antoniuse moeetenduse projektijuht, tel 518 5434, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Piret Vapajeva, Antoniuse moeetenduse loovjuht ja lavastaja, tel 5569 3757, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

moeetendus2017

 

 

tartu linneasregionaalarengu fond