Antoniuse Õue õdus õueala asub Tartu vanalinnas, Jaani kiriku ja Mänguasjamuuseumi vahetus läheduses ning koondab enda alla tantsu- ja turuplatsi koos lava, näitusegalerii ja terrassiga. Õu on ideaalne paik vabaõhuüritusteks, alates kontsertidest ja teatrietendustest, lõpetades koolilõpupidude, sünnipäevade ja pulmadega.

ANTONIUSE ÕUE RENT (mahutab kuni 500 inimest):

  • 100 EUR/h (kuni 1 tund)
  • 80 EUR/h (alates 2 tunnist)

Antoniuse õue rent sisaldab: lava, tantsuplatsi, õuel olevate laudade-pinkide, varjualusega galerii ja terrassi ning WC kasutamist.

ANTONIUSE ÕUE TERRASSI RENT (mahutab kuni 50 inimest):

  • 20 EUR/h

Terrassi rent sisaldab katusega terrassi, toolide ja laudade ning WC kasutamist.

SEMINARIRUUMI RENT (mahutab kuni 40 inimest):

  • 20 EUR/h
  • Päevahind 120 EUR

Seminariruumi rent sisaldab reguleeritava pinnaga laudu ja toole, arvutit, videprojektorit, puutetundlikku tahvlit ja kodukinosüsteemi. Olemas on ka kraanikausid. Seminariruumi kõrval asuvad WC ja garderoob.

 

Lisainfo: Kristjan Kasemets, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,  +372 58601704

 

KOHVIK-RESTO JOP RUUMIDE RENT

Palume ühendust võtta telefonil 5811 9597 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

jopterrass

seminar16

seminar17

jop riba

 

 

tartu linneasregionaalarengu fond