Kontakt: Disainer ja loovjuht Anneli Kree, +372 53 306 187, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.altalton.com, www.facebook.com/altalton
Asukoht: Lutsu 3 II korrusel

ALTONi stuudios valmivad minimalistlikus stiilis käekotid naistele ja meestele.

ALTON on Tallinnas sündinud, kuid Tartus kasvanud bränd, mille eesmärk on olla alternatiiviks konveierdisainile. Eesliide ALT tähendab aga meie jaoks palju rohkemat kui ainult alternatiivi – oleme sinna kolme tähte peitnud oma hinge, perekondlikud traditsioonid, elustiili, ilusad mälestused ning palju muud, mida sõnadega edasi anda ei ole võimalik.

ALTONis segunevad teisitimõtlemine, isiksused, elujanu ja boheemlus. Me kõik oleme unikaalsed ja just see on ka ALTONi disaine illustreeriv  idee  – Sa oled eriline ja Sa oled ALTON.

Tooted ja teenused

Oleme oma loomingus sidunud loodusliku inimlooduga – naha tekstiiliga. Sellise kooslusega anname väga pikkade traditsioonidega vanale materjalile uue hingamise ja värskema näo. Samuti on tekstiiliga kombineeritud kotid uskumatult kerged võrreldes täisnahast toodetega.

Lisaks püsikollektsioonile saab ALTONi stuudiost tellida ka just endale sobiva erilise mudeli, mida mitte kellelgi teisel ei ole. Võta meiega julgelt ühendust!

ALTONi püsikollektsiooniga ning varasemalt valminud eritellimustega saad lähemalt tutvuda meie kodulehel www.altalton.com või Facebookis www.facebook.com/altalton

 

 

 

Altoni logo

Alton stuudio Antonius

altoni kotid01 

tartu linneasregionaalarengu fond