Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., +372 5305 1213

Rätsepastuudio perenaine Kadri Sitska lööb kiiruse, kogemuse ja multifunktsionaalsusega.  Rätsepastuudiost leiab valmisriideid, kuid saab esitada ka eritellimusi naistele, meestele ja lastele. Nii noorele kui vanale. Rõivaid saab tellida pikema ooteajaga, kuid Kadri reageerib ka hädaolukorras ning õmbleb ballikleidi valmis kas või 24 tunniga. Rätsepastuudiost saab rõivaid igale maiteks ja igaks otstarbeks, kuid soovi korral ka tekstiililahenduse koos kujundusega siseruumidesse.

Kadri aitab hädast välja ka need, kes armastavad oma rõivaid ise õmmelda, kuid jäävad ideaalse lõike leidmisega hätta. Siis saab alati pöörduda Kadri poole, kes suunab, juhendab ja joonistab lõike ise valmis.

Kadri ise hindab maailmas ringi rändamisega kogutud elutarkust ja kogemusi, millest oluline roll on ka  kolmeaastasel töökogemusel presidendi vastuvõtu kleitide õmblemisel.

 

kadri1

KADRI SITSKA

Olen individuaalõmblemisega tegelenud terve oma elu. Lisaks Tartu Kergetööstustehnikumis naiste konstruktorõmbleja eriala lõpetamisele olen võtnud ka erialakursusi ja läbinud Tallinna Kunstiülikooli (praegune EKA) moedisaini nullkursuse, Tartu Rahvaülikooli naiste ja meeste rätsepakursuse ning sisekujunduskursuse.

ratsepakoda1

 

TOOTED JA TEENUSED

Rätsepastuudios saab lasta eritellimusel rõivaid õmmelda ja parandada. Täpsemaks infoks ja hinnakirjaga tutvumiseks võtke ühendust Kadri Sitskaga telefonil +372 5305 1213, e-maili aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või astuge läbi Lutsu 3 asuvast rätsestuudiost.

 

tartu linneasregionaalarengu fond