Tartu Loomemajanduskeskuses tegutseva meeste käsitöökingasid valmistava kaubamärgi Scheckmann looja Sille Sikmann on üks noortest Eesti disaineritest, kes võitis nädalavahetusel Londoni moenädala raames toimuval International Fashion Showcase’il auhinna parima väljapaneku kategoorias. 

 Lisaks Sille Sikmannile oli näitusel "Fashion Now: Estonia" oma moe- ja aksessuaarikollektsioone esitlemas veel disainerid Marit Ilison, Kärt Põldmann ja Jo Nurm.

Sille Sikmann kommenteeris tunnustust ülevoolavalt: „Lihtsalt uskumatu! See on täiesti meeliülendav. Ma ei osanud seda eales lootagi. Saan siit palju kogemusi ja uusi kontakte.“

Eesti moedisaini väljapanek võitis International Fashion Showcase’i peaauhinna juba teist aastat järjest.

Eesti disainerite loomingut tutvustava näituse "Fashion Now: Estonia" avasid Eesti Disainikeskus ja Eesti Saatkond Londonis 13. veebruaril. International Fashion Showcase on alustavatele disaineritele suunatud üritus, mida korraldab Briti Moenõukogu koos Briti Nõukoguga.

Lisainfo: Sille Sikmann, tel 5669 6298, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tartu linnregionaalarengu fond