25. veebruaril kell 17 avatakse Tartu Loomemajanduskeskuse trepigaleriis Ingrid Randla näitus „Kosmose inglid“.

Näitusel on segatehnikas maalid, kus on kasutatud erinevaid vahendeid akvarellpliiatsitest akrüülini. Maalid on romantilised ja värvivalikult  kontrastsed.

Kunstniku sõnul on maalidel kujutatud heledates toonides ingleid, taustaks  tume kosmos, tähed ja valgusvihud. Inglite kehad on naiselikud ja haprad, pilgud aga jõulised ja teadlikud. „Igaühel neist on ülesanne inimese paremal õlal,“ ütles Ingrid Randla.

Kunstnikku on inspireerinud nii Raadio 2 saatesari „Hallo, Kosmos!“ kui ka ansambli Metsatöll laulusõnad: "Elu pole antud kannatusteks ja halaks, elu on antud seista kahel jalal ning sirge seljaga. Toetada neid kes sinust väetimad ning võtta vastu abi neilt, kes sinust vägevamad. Hoida uhkusega oma hõimu ja au. Kui "minast" saab "meie", siis püsime tugevad. Koos. Õla kõrval õlg ja selg selja taga!"

Näitusmüügi tulust läheb 20 protsenti Tartu lastekodu laste hobi-sporditarvetele ja/või huvialaringides käimise toetuseks.

Ingrid Randla on lõpetanud Kuressaare Ametikooli kunstilise kujundamise eriala. Ta tegeleb interjööridisaini, siseviimistluse ja tellimusmaalidega.

Lisainfo: Ingrid Randla, tel 58 25 03 11, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tartu linnregionaalarengu fond