30. aprillil algusega kell 13 toimub Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 17) seminar “Loomemajandus kohtub Ajujahiga“, kuhu oodatakse tulevasi loomeettevõtjaid kogenud konsultantide ees oma ideid testima ja üksteiselt kogemusi ammutama.

Seminaril tutvustavad ettevõtluskonkursilt „Ajujaht“ saadud kogemusi Tartu loomeettevõtjad Khis vannid, Katus.eu ja Mimmi, kes kõik jõudsid „Ajujahi“ saate televoorudesse.

Seminari paneeldiskussioonis  arutlevad „Ajujahi“ korraldajad ja Tartu Loomemajanduskeskuse konsultandid, milliste ideedega tasuks minna nii populaarsele ettevõtluskonkursile „Ajujaht“ kui ka Tartu loomemajanduskeskuse inkubatsiooni. Pärast diskussiooni saavad kõik huvilised oma ideid esitleda ja neile konsultantidelt asjatundlikku tagasisidet.

Ettevõtluskonsultandi Juta Kuhlbergi sõnul ootab Tartu loomemajanduskeskus seminarile eelkõige neid inimesi, kes plaanivad sügisel minna loomemajanduskeskuse äriplaanikoolitusele. „See on suurepärane võimalus ennast näidata ja oma idee reaalse žürii ees proovile panna. Kogenud nõustajatena saame anda tagasisidet , et noored ettevõtjad end sügiseseks äriplaanikoolituseks paremini ette valmistada saaksid,“ lisas Kuhlberg.

„Ajujahi“ vilistlasprogrammi esindaja Tarvo Tamm  lisas, et kuna aprilli lõpust oodatakse Ajujahile  uusi ideid ja meeskondi, on õige aeg rääkida ka sellest,  millistel loomemajanduse ideedel tasuks ettevõtluskonkursile tulla.

Kõigil huvilistel, kes soovivad oma ideed esitleda, palutakse registreeruda hiljemalt 25. aprilliks Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultandi Juta Kuhlbergi meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Lisada lühidalt idee kirjeldus.

Tartu Loomemajanduskeskus jätkab oma äriplaanikoolitusega sügisel ning ootab 15. septembriks taotlusi tulevastelt loomeettevõtjatelt. Koolitus lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega, mille järel on ettevõttel võimalus asuda loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks. „Ajujahi“ konkursile saab ideid esitada juba aprilli lõpust kuni mai keskpaigani.

Lisainfo: Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultant Juta Kuhlberg, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 506 2545; Ajujahi korraldustiimist Eve Reincke, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 51 69 429

tartu linnregionaalarengu fond