Tartu Loomemajanduskeskus ootab noorte kunstnike töid 9. oktoobril kell 18 toimuvale noore kunsti oksjonile. Töid võetakse vastu 8.-12. septembrini nii Tartus kui ka Tallinnas.

Korraldajad eeldavad töödelt head kunstilist taset, korralikku vormistamist, isikupärast käekirja või huvitavat ideed ja oksjoni tehnilistest nõuetest kinnipidamist. Tööde tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole ning üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm tööd. Näitusepinna võimalusi arvestades, ei võeta seekord vastu töid, mille pikima külje mõõt ületab 2,2 meetrit. Vanusepiir oksjonil osalemiseks on 40 aastat.

Oksjonile esitatavaid töid võetakse Tartus vastu 8.-12. septembrini Tartu Kunstikooli (Eha tn 41) esimese korruse fuajees kl 9.00-16.30. Tallinnas toimub tööde vastuvõtt Eesti Kunstiakadeemias (Estonia pst 7, ruum 538) tööpäevadel kell 10.00–17.00.

Enne tööde toomist tuleb täita registreerumisvorm. Täpsed oksjonil osalemise tingimused ja registreerumisvorm asuvad aadressil  http://loovtartu.ee/oksjonid

Sügisene Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu ettevõtlusnädala raames (http://ettevotlus.tartu.ee).

Tartu noore kunsti näitust ja oksjonit korraldavad Tartu Loomemajanduskeskus, Kaleidoskoop Kunstilaenutus. Koostööpartnerid on Tartu Kunstikool, Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Kunstnike Liit ja Osta.ee. Oksjonit toetab Tartu linn.

Lisainfo: oksjoni projektijuht Liina Raus, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5560 7971, http://loovtartu.ee/oksjonid 

tartu linnregionaalarengu fond