Hopp logo

HOPP DISAIN
Disainipood ja pop-up galerii
Avatud T - R 11-19, L 11-15
Küüni tn 4, Tartu


Instagram: @hoppdisain
FB: https://www.facebook.com/hoppdisain

Koduleht: www.hoppdisain.ee

 

Tartu Loomemajanduskeskus esitleb kohalikke ja Tartuga seotud disainereid oma Tartu südalinnas asuvas poes HOPP DISAIN. Selles poes on disaineritel ja väiketootjatel võimalus kohtuda eraklientide ja ettevõtetega, kes otsivad eristuvat paikkondlikku disaini ja omanäolisi kingitusi.

HOPP DISAIN hingab samas rütmis Tartu Loomemajanduskeskuse eesmärkidega, toimides kui disainerite tooteinkubaator ning testkeskkond. Poe teenindajad on info vahendajateks disainerite ja klientide vahel, pakkudes sel moel turvalist ja mugavat stardiplatvormi uutele tulijatele ja ka kogenumatele tegijatele oma tootesarjade uuendamiseks. Tootevalik vahetub ja täieneb vastavalt hooajale, klientide huvile ja kunstnike loomingule. 

Poest võib leida nii rõivaid, aksessuaare, keraamikat kui ka kodutekstiile. Samuti on tootevalikus ka postkaarte ning disainerite graafikaga kleepse. Kauneid tooteid leidub nii ökoloogilisest naturaalsest materjalist kui ka efektsest ja hooldusvabast kunstkiust. 

Pop-up ala on osa disainipoest, kus esitletakse erinevaid kunstnikke, disainerite rühmitusi või teemakohaseid disaininäituseid. Kunstnikud ja teemad vahelduvad 3-4 nädala tagant. Jälgige meie sotsiaalmeedia kanaleid või astuge poest läbi. 

Liitu poe infolistiga SIIN

Disainerid ja loomeettevõtted, kes on poes esindatud:

Andron; Alisa Vasina; Bibzart;  EHERÜS; Epp Mardi; Franz Raver ; Illimor; Iseseisev Elu; Kadri Kangur; KolgakiStuudio; KVSavindus; Lena Leonovitš; Lummwear; ME Knit; Metsaliisu; Meriam; Kira; Nisuma; OlevusArt; Õnnepärl; Padar; Pippin Stuudio; Plärts; Redis; SA Tartu 2024; Saima Männo; Etnowerk; Sõõr; Tag Vool; Trad.Attack!; UVVU; Maria Välja ART; Võrk; Varalaegas 


DISAINERITELE

Oma toodete pakkumisel meie poodi on olulised 2 tingimust:

  1. Sul peab olema oma ettevõte.
  2. Oled Tartumaa või Lõuna-Eesti ettevõtja.

    Kui need 2 tingimust on täidetud, siis oled teretulnud oma toodetega kandideerima meie poodi. 

    Täida vorm SIIN.

Meie poe 3-liikmeline komisjon vaatab kord kuus pakkumised läbi ja teeb otsused. Lähtume valikut tehes nii toote disainväärtusest kui ka võimalusest toodet väärikalt eksponeerida meie disainipoes.

Kui võtame tooted vastu, siis on prooviaeg 3 kuud. Seetõttu on disaineril väga oluline ka ise reklaamida, et toode on meie poes müügil.

Meie poe disainerid on osa piirkondlikust disaini võrgustikust. Korraldame omalt poolt selleks paar korda aastas eriüritusi ning ühiskohtumisi.

Kõigil disaineritel on võimalus taotleda PopUp-i tegemise võimalust meie poes. Sellega kaasneb suurem tähelepanu, hea müügikoht Tartu vanalinnas ning meie poolt lisakajastus sotsiaalmeedias. Kui on huvi teha PopUp-i meie poes, siis kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kui soovid aga lisada oma ettevõttele loovuse värsket värvi, saab kandideerida kord aastas, märtsis, Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammi. Selleks palun kirjuta kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja kirjelda, milline on sinu toode ning kasvuambitsioonid.

tartu linnregionaalarengu fond