Tartu noore kunsti oksjon "Linn" 4. oktoobril 2012 algusega kell 17
Atlantise konverentsikeskuses 


Kataloog

Kataloog- prinditav versioon

Külaliskunstnikud Lätist

Juba kuuendat korda toimuva Tartu noore kunsti oksjoni pealkirjaks on “Linn”. Sellest pealkirjast lähtusid kunstnikud ka oma tööde esitamisel. Oksjon toimub Tartu ettevõtlusnädala raames 4. oktoobril algusega kell 17 Atlantise konverentsikeskuse suures saalis. Seekordne oksjon esitleb 29 kunstnikku ja 44 teost. Kunstnike seas on nii anonüümseks jääda soovivaid tänavakunstnikke, noori alles oma kunstnikutee alguses olevaid andeid kui ka juba tuntud kunstnikke ja vanameistreid.

Oksjon toimub 4. oktoobril algusega kell 17 Atlantise konverentsikeskuses. Oksjonit viib läbi Berk Vaher.


Oksjonile valitud kunstiteostega saab kuni 3. oktoobrini tutvuda Tartu Loomemajanduskeskuse Trepigaleriis ja kohvikus Spargel (Kalevi 13, avatud: E-N 11-23 ja R-L 11-01).

27. septembril algusega kell 18 toimub Kalevi 13 seminariruumis oksjoniga seotud loeng, kus ettevõtja ja kunstisõber Riivo Anton räägib teemal “Kunst kui investeering Eesti oksjonite näitel”. Pärast loengut on võimalik teha ringkäik oksjoni näitusel kunstiteadlase Indrek Grigoriga.

Tartu noore kunsti oksjon ja sellega seotud näitus ning üritused on tasuta, oksjonile palume registreeruda SIIN ning 27. septembril toimuvale loengule palume registreeruda See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Oksjoni korraldavad Tartu Loomemajanduskeskus, Tartu Kunstnike Liit ja Kaleidoskoop Kunstilaenutus. Oksjon saab teoks Läänemere piirkonna programmi toetusel.

 

Laanemere piirkonna programmi logo1

tartu linneasregionaalarengu fond