Loomekas

 

Disainipood ja pop-up galerii

 

Avatud T - R 11-19, L 11-15

Küüni tn 4, Tartu

 

Tartu Loomemajanduskeskus esitleb kohalikke disainereid oma uues, Tartu südalinnas asuvas  poes LOOMEKAS. Selles poes on disaineritel ja väiketootjatel võimalus kohtuda eraklientide ja ettevõtetega, kes otsivad eristuvat paikkondlikku disaini ja omanäolisi kingitusi.

Loomeka pood hingab samas rütmis Tartu Loomemajanduskeskuse eesmärkidega, toimides kui disainerite tooteinkubaator ning testkeskkond. Poe teenindajad on info vahendajateks disainerite ja klientide vahel, pakkudes sel moel turvalist ja mugavat stardiplatvormi uutele tulijatele ja ka kogenumatele tegijatele oma tootesarjade uuendamiseks. Tootevalik vahetub ja täieneb vastavalt hooajale, klientide huvile ja kunstnike loomingule. 

Loomeka poest võib leida nii rõivaid, aksessuaare, keraamikat kui ka kodutekstiile. Samuti on tootevalikus ka postkaarte ning disainerite graafikaga kleepse. Kauneid tooteid leidub nii ökoloogilisest naturaalsest materjalist kui ka efektsest ja hooldusvabast kunstkiust. 

Pop-up ala on osa disainipoest, kus esitletakse erinevaid kunstnikke, disainerite rühmitusi või teemakohaseid disaininäituseid. Kunstnikud ja teemad vahelduvad 3-4 nädala tagant. Loomeka poe pop-up ala esimene kunstnik oli Bibiana Aarma, kes on ka poes näha oleva seinamaalingu ning poe särkide kujunduse autor. Tulemas on mitmeid huvitavate disainerite näitusmüüke ning põnevaid üllatusesinejaid. Jälgige meie sotsiaalmeedia kanaleid või astuge poest läbi. 

Disainerid ja loomeettevõtted, kes on poes esindatud:

Andron; Alisa Vasina; Bibzart;  EHERÜS; Epp Mardi; Franz Raver ; Illimor; Iseseisev Elu; Kadri Kangur; KolgakiStuudio; KVSavindus; Lena Leonovitš; Lummwear; ME Knit; Metsaliisu; Meriam; Kira; Nisuma; OlevusArt; Õnnepärl; Padar; Pippin Stuudio; Plärts; Redis; SA Tartu 2024; Saima Männo; Etnowerk; Sõõr; Tag Vool; Trad.Attack!; UVVU; Maria Välja ART; Võrk; Varalaegas 

Üleskutse loomeettevõtetele ja disaineritele:

DISAINERITELE

Kõik disainerid, kes soovivad kuuluda LOOMEKA võrgustikku, on oodatud endast teada andma. 

 

Loomekaga võib olla seotud mitmel moel:

  1. Saab olla osa laiemast piirkondlikust disaini võrgustikust, kellele hakatakse edaspidi korraldama eriüritusi ja kohtumisi. Selleks, palun registreeri ennast sellel lingil: https://forms.gle/VUuMF6WUgz2cF3t59
  2. Saab kuuluda nende disainerite hulka, kelle tooted ja looming on LOOMEKA poes müügis. Selleks palun võta ühendust poe juhatajaga ning kirjuta kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või astu poest läbi.
  3. Saab korraldada individuaalseid või grupinäituseid ning pop-up müüke Loomeka poe pop-up alal. Selleks palun võta ühendust poe juhatajaga ning kirjuta kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või astu poest läbi.
  4. Saab tulla Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammi. Selleks palun kirjuta kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja kirjelda, milline on sinu toode ning kasvuambitsioonid.

 

Instagram: @loomekas_disainipood
FB: Loomekas

 

Fotode autor: Maria Kilk

DSC 2761 
DSC 3087 1 
DSC 2894 1 
DSC 2912 1 
DSC 2974 2 
DSC 3090 1

tartu linnregionaalarengu fond