ruumide-rent-LMK-madal2

Sihtasutus Tartu Loomemajanduskeskus asutati 14. mail 2009 Tartu Linnavolikogu otsusega nr 514.

Tartu loomemajanduskeskus tegutseb ühelt poolt katusorganisatsioonina, koordineerides loomemajandust Tartus, jagades loomemajandusalast infot, viies läbi erialast täiendust pakkuvaid ja muid koolitusi ja organiseerides erinevaid üritusi, ning teisalt ettevõtlusinkubaatorina, pakkudes loovettevõtjatele juriidilist ja majandusalast nõustamist ning inkubatsiooniteenust.

Tartu loomemajanduskeskus asub aadressidel Kalevi 13, 15 ja 17. Hoonetes tegutseb ettevõtlusinkubaator, mis pakub loomemajanduse valdkonnas alustavatele ettevõtjatele ruume ning ärialustusteenuseid, aga sinna on asja ka linlasel, kes soovib mõnusalt einestada Kalevi 13 asuvas kohvikus Spargel või külastada meie majades asuvaid poode, et soetada endale või sõbrale omanäoline kingitus. Lisaks rendime välja ruume seminarideks, sünnipäevadeks jm üritusteks.

Loomemajanduskeskuse hooned asuvad kesklinna vahetus läheduses miljööväärtuslikus Karlova linnaosas. Keskuse taga on mõnus pargiala väikese kontserdilava ja lastele mõeldud mänguväljakuga.

Tere tulemast!

1. Mis on loomemajandus? 
2. Loomemajandusest üldiselt

 

 

tartu linnregionaalarengu fond