ruumide-rent-LMK-madal2

Kuna Küllike Tuvikest on moeloojana alati inspireerinud erilaadne kangas, valmistab ta MOOI kaubamärgi tooteid erinevates tehnikates loodud originaalkangastest: nunoviltimise*  tehnikas ning maalitud, trükitud ja pleegitatud naturaalsetest disainitud kangastest. MOOI kaubamärgi tooteid iseloomustavadki moelooja enda sõnul maalilised kangad, erinevad faktuurid, naturaalsed voodrid, kvaliteetsed manused ning korrektne õmblustöö.

Tema moeloomingus on selgesti äratuntav kunstniku käekiri: need on rõõmsavärvilised ja romantilised, sobides üheaegselt nii noortele kui ka soliidsemas eas daamidele.

Küllike Tuvikene lõi oma tootesarja Eesti esimese virtuaalse tootearenduskeskkonna PESA asukana, kus Eesti juhtivate konsultantide abil aidatakse ideest vormida läbilöögivõimeline toode. Kunstnikul on valminud ka äriplaan MOOI kaubamärgi müümiseks.

MOOI tooteid saab osta Küllike Tuvikese ateljeest Antoniuse Gildi rõiva- ja kangakojast (Lutsu 5).

Küllike Tuvikene on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moeeriala 1989. aastal ja sellest ajast alates tegutsenud vabakutselise kunstnikuna Tartus. Ta on Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Moekunstnike Ühenduse liige.

*Nunoviltimise protsessis ühendatakse kangaks kaks või enam materjali, millest üheks on alati vill.

Lisainfo: Küllike Tuvikene, tel 505 1950, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., www.mooi.ee.

tartu linnregionaalarengu fond