ruumide-rent-LMK-madal2

Antoniuse talveõue avamine toimub pühapäeval, 27. novembril pärast raekoja platsil toimuvat advendiküünla süütamise tseremooniat, kust kell 16.30 stardib rongkäik Antoniuse talveõuele.  Talveõue avab Tartu linnapea Urmas Kruuse ja esinevad iluuisutamisklubi Tritsutajad kasvandikud. Kvaliteetset käsitööd saab endiselt soetada kunstnike ja käsitöömeistrite kodadest.

 

Antoniuse talveõu ja Tähtvere Puhkepargiga koostöös rajatud uisuväli on avatud esmaspäevast reedeni kell 14-20 ja nädalavahetustel kell 12-20. Kohapeal saab rentida uiske ja neid ka teritada. Uisuvälja kasutamine ja uiskude rentimine on tasuline (uisuvälja kasutamine 1,7 eurot kord, uiskude rentimine koos jääle minekuga 3,8 eurot tunnis). Pärast kella 20, kui uisuväli suletakse, on võimalus tellida ka n.ö romantikapaketti - uisuvälja kasutamine koos tõrvikute ja maitsva söögi-joogiga. 

Esimesel advendil avatavas Maitseelamuse kojas hakkavad regulaarselt toimuma kohaliku ja traditsioonilise toiduga seotud õpitoad, koolitused ja näpuharjutused. Õpitubasid korraldatakse erinevatele sihtgruppidele: lastele, peredele, tudengitele,  meestele, naistele, hobi- ja profikokkadele. Neid on võimalik tellida ka asutustele erinevateks üritusteks. Õpitubasid ja toidukoolitusi hakkavad läbi viima nii profid, prominendid kui ka asjaarmastajad. Maitseelamuse kojas toimuvad erinevad teemapäevad, samuti hakkavad kolmapäeviti kojas kokkama kuulsused ja neljapäeviti profid.

16.-17. detsembril toimub Antoniuse jõuluturg, kus jõulukaupa müüvad käsitöömeistrid ja talunikud. Saab osaleda töötubades ja valada õnne. Jõuluturu ajal on avatud ka kunstnike ja käsitöömeistrite kojad. Muul ajal on kojad avatud tavaaegadel.

SA Tartu Loomemajanduskeskus ja Tartu linna vahel sõlmitakse novembris leping, mille järgi jätkab Antoniuse õu tegutsemist Tartu Loomemajanduskeskuse koordineerimisel. Antoniuse õue tööd hakkab korraldama Tartu Loomemajanduskeskuse müügi- ja turundusjuht Auli Solo.

Lisainfo: Auli Solo, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 518 5434.
Raul Oreškin, SA Tartu Loomemajanduskeskuse juhatuse liige, 5564 7803.

tartu linnregionaalarengu fond