ruumide-rent-LMK-madal2

13. juunil Tartus Antoniuse õues toimuva moeetenduse korraldamiseks palutakse tartlasi, kellel on kodus üle vanu, kasutult seisvaid, kuid ikka veel lahti käivaid vihmavarje, annetada need suvise moesuursündmuse korraldamiseks.

Vihmavarje kasutakse moeetenduse kujunduselementidena. Nii saab vihmavarju annetamisega kinkida oma kasutult seisvale vihmavarjule uus elu ja toetada moeetenduse korraldamist.

Vihmavari ei pea olema esimeses nooruses ega sada protsenti töökorras, vaid see peaks lihtsalt käima lahti ja olema varjuna kasutatav. Vihmavarjud palutakse tuua enne 1. juunit Tartu Loomemajanduskeskusesse (Kalevi 13 peaukse kõrval asuvasse musta kasti) või Antoniuse õue (Lutsu 5).

13. juunil 2014 Tartus toimuv Antoniuse moeetendus on teatraalsete elementidega läbi põimitud lugu, mis räägib heast maitsest ja kvaliteedist ning usust kohaliku loomingu konkurentsivõimesse. Oma kollektsioone esitlevad 19 kohalikku moeloojat.

Moeetendust korraldab Tartu Loomemajanduskeskus.

Lisainfo: Tartu Loomemajanduskeskuse müügi- ja turundusjuht Auli Solo, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 518 5434; Triinu Pungits, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5340 5745.

tartu linnregionaalarengu fond