ruumide-rent-LMK-madal2

Täna, 9. mail avab Tartu Loomemajanduskeskuses uksed uus ettevõte Kingitrükk OÜ. Tegemist on personaalkingituste ettevõttega, kes pakub soovijaile võimalust  ise kingi loomises osaline olla. Kingitrükk kasutab kruusidele, tassidele, taldrikutele, kelladele piltide ja fotode trükkimisel uudset  sublimaattehnoloogiat.

Sublimaattehnoloogia tähendab, et foto, pilt, logo või tekst pressitakse kuumtehnika abil toote pealispinna sisse. Nii kannatab see kingitus ka masinpesu, ei pleegi ega kulu. Üllatatakse ka kiirusega – faili saatmisest kingituse valmimiseni võib parimal juhul kuluda vaid tund. Kingitrükk kaasab inimesed kingituse kujundamisse ja loodab nii saada võimalikult isikliku ja  südamliku tulemuse.

Aasta alguses loodud ja Tartu Loomemajanduskeskuses edukalt äriplaani kaitsnud Kingitrükk on koostöös teiste ettevõtetega katsetanud ka fotode trükkimist erinevatele tekstiilidele. „Esimesed tooted on näidanud väga head kvaliteeti ja vastupidavust. Kangale piltide trükkimise vastu on nii suur huvi, et juba on tekkinud soovijate järjekord," märkis Anneli Tamme. Tema sõnul on loomemajanduskeskus avatud värsketele ideedele ja koos tegutseb palju huvitavaid firmasid. "Loodame siit saada tugeva sünergia oma edasises tegevuses ja ka teisi siin tegutsevaid ettevõtteid oma tegevusega  toetada," lisas Tamme.

Kingitrüki juhataja Anneli  Tammel on pikaajaline kogemus erinevate kingituste pakkumise firmadest nagu Kingituste Kiirabi ja Maine.

Kingitrükk on avatud esmaspäevast reedeni kell 10-17.30 aadressil Kalevi 17, sisenemine pargipoolsest uksest.

Rohkem infot: Anneli Tamme, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 524 7110.

tartu linnregionaalarengu fond