ruumide-rent-LMK-madal2

Neljapäeval, 22. mail kell 18 toimub Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 17) järjekordne Tartu noore kunsti oksjon. Uuendusena toimub oksjon samaaegselt nii osta.ee keskkonnas kui ka traditsioonilise saalioksjonina. Oksjonit juhib näitleja Jaak Prints.

Noore kunsti oksjonile esitati sel aastal  123 tööd, millest enampakkumisele valisid Tartus ja Tallinnas tegutsenud valikukomisjonid 64 tööd 47 noorelt kunstnikult.

Oksjonitöödega saab tutvuda kuni 21. maini näitusel loomemajanduskeskuses (Kalevi 13) ja kuni 24. maini kunstikoolis (Eha 41). Tartu Kunstikoolis eksponeeritud 13 tööle saab pakkumisi teha ainult Osta.ee-s, ning nende tööde oksjon lõppeb pühapäeval 25. mail kell 21.

Ülejäänud 51 tööle saab pakkumisi teha nii Osta.ee-s kui ka saalioksjonil 22. mai õhtul. Pakkumine toimub üheaegselt nii saalis kui ka Osta.ee-s.

Saalioksjonile saab registreeruda kuni 21. maini e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Oksjonile on prii sissepääs kõigile, kes on õigeaegselt registreerunud ja avaldanud soovi oksjoni enampakkumisel osaleda. Oksjoni pääse kohapeal ilma eelneva registreerimiseta on 10 eurot.

Tartu noore kunsti näitust ja oksjonit korraldavad Tartu Loomemajanduskeskus, Kaleidoskoop Kunstilaenutus ja Tartu Kunstikool. Koostööpartnerid on Tartu Kunstnike Liit ja Eesti Kunstiakadeemia, osta.ee, Mikser Disain, Redwall ja kohvik Spargel.

Lisainfo: Loomemajanduskeskuse juht Reigo Kuivjõgi, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 511 7722; Liina Raus, tel 5560 7971, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

tartu linnregionaalarengu fond