ruumide-rent-LMK-madal2

13. juunil Tartus toimuva Antoniuse moeetenduse finalistid kujundasid Rüütli tänaval ja  Riia mäel asuvad Abakhani kangakaupluse vaateaknad, kasutades nii kangapoe tootevalikut kui ka enda loomingut. Parim vaateaken selgitatakse välja Facebookis ning samas loositakse välja ka viis vabapääset moeetendusele.

Facebookis tuleb oma lemmikkujundust jagada ning võidab kõige enam jagatud vaateaken. Vabapääsmed moešõule loositakse välja fotode jagajate vahel. https://www.facebook.com/antoniusemoeetendus

Vaateaknad kujundasid moekunstnikud Triin Isak, Silvia-Sigrid Sillaots, Epp Mardi, Küllike Tuvikene, Tuuli Vahesaar, Inga Radikainen, Kristel Suigussaar, Tiina Karu ja Jo Nurm.

Ka Antoniuse moeetenduse korraldustiim tegi oma kujunduse, mis kujutab  rohelisel taustal puud koos õuntega. Puu sümboliseerib Antoniuse moeetendust, suurt ja tugevat, andes tuult tiibadesse alustavatele disaineritele.

Antoniuse moeetendus „Mood on õues“ toimub 13. juunil kell 22 Antoniuse õues (Lutsu 3). See on teatraalsete elementidega läbi põimitud lugu, mis räägib heast maitsest ja kvaliteedist, usust kohaliku loomingu konkurentsivõimesse. Moeõhtul esitlevad oma kollektsioone rahvusvahelise žürii ees 19 kohalikku moeloojat. Tervikliku elamuse ja meeldejääva õhustiku saavutamiseks kaasame etendusse muusikuid, lavastajaid, tantsijaid.

Lisainfo: Triinu Pungits, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5340 5745, www.loovtartu.ee/moeetendus

 

 

tartu linnregionaalarengu fond