ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu loomemajanduskeskuses tegutseval ehtebrändil Seco on valminud talvekollektsioon Frio, mille esitlus toimub 5. novembril kell 18 Tallinnas Stockmanni kaubamaja ZERO° pop-up-poes. Ehtekollektsiooni peamiseks märksõnaks on minimalism.

Ehtekunstnik Jane Aus selgitab kollektsiooni iseloomustavat minimalismi nii: „Kui talv katab maa paksu lumevaibaga, siis on vaated ja objektid ka lihtsustatud, väiksed detailid ja värvid kaovad. Kindlasti on selles veidikene ka igatsust korraliku talve järele.“

Kollektsioon koosneb kuuest erinevast hõbedast valmistatud ehtest, kus on kasutatud ühte ja sama elementi – pikka ristkülikut lumehelbega. Kõik ehted on käsitööna valminud ning ka lumehelbed on plaatidesse saetud käsitsi. Iga ehet valmistab kunstnik vaid väikese koguse.

Esitlusõhtul jagab jumestuskunstnik MUMU ehk Maret Ubaleht Make Up meiginippe eelolevaks piduderohkeks hooajaks.

Seco on Eestis loodud ehtebränd, mille käsitsi valmistatud disainehted on inspireeritud loodusest ning kannavad selle väge erinevate kujundite ja nende sümbolistlike tähenduste kaudu. Seco nimi on pärit Hispaaniast, sest just sealt leidis brändi looja Jane Aus inspiratsiooniallikad. Jane loomingus põimuvad lõunamaine põud ja põhjamaade jäised tuuled, Eesti loodus ning kaugete maade pärimused.

http://seco.ee 
https://m.facebook.com/MaretUbalehtMakeUp

Lisainfo: Jane Aus, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5802 2713

tartu linnregionaalarengu fond