ruumide-rent-LMK-madal2

Antoniuse õues tegutsev ettevõte Sing Sale Pro OÜ, kes on seni tuntud Külluslikke Etnokudumite valmistajana, on valmis saanud oma uuenenud kaubamärgiga Etnowerk, mida esmakordselt tutvustati novembri alguses Tallinnas toimunud Mardilaadal.

Eestis loodud käsitöökudumite kaubamärk Etnowerk valmistab rahvariietest inspireeritud rõivaid, mis on täis emotsioone ja külluslikku ilu. Rõivaloojad Liina Laaneoja ja Annika Vaalma soojendavad oma loominguga klientide südameid ning muudavad nende päevad säravaks.

Uue kaubamärgiga kaasneb uus logo, uue kujundusega visiitkaardid ja tootesildid ning uus veebileht. Kõik kudumid saavad külge messingist või uushõbedast märgi kirjaga Etnowerk.

Saku suurhallis toimunud Mardilaat, kus oldi esmakordselt kohal uuenenud kaubamärgiga, oli ettevõttele igati edukas. Konkursil Uus Toode Mardilaadal jõuti võitjate hulka ja rõivalooja Liina Laaneoja seto rõivastest inspireeritud kollektsioon Päälinn Obinitsa, kus kudumite juures kasutati Kauksi Ülle pakutrükitehnikas valmistatud siidilinte,  sai õiguse kanda märgistust „Konkursi Uus Toode Mardilaadal võidutöö 2015“.  Etnowerk esitles ka oma kudumeid Mardilaada Käsitöö-ÖÖ raames toimunud moedemonstratsioonil.

Kui seni oli Etnowerk vaid Facebookis kättesaadav, siis nüüd on avatud nende uus koduleht, mis on nii eesti kui ka inglise keeles. Uue kodulehe kaudu loodavad rõivaloojad jõuda ka nende klientideni, kes Facebooki ei kasuta. Veebilehe aadress on www.etnowerk.com

Lisainfo: Liina Laaneoja, tel 5656 5314, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

etnowerk kollaazh2015

tartu linnregionaalarengu fond