ruumide-rent-LMK-madal2

22. veebruaril 2016 annab Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) kaks loengut Peterburist pärit tunnustatud moeekspert Marina Skulskaya. Kell 11–13 räägib moefotograafia peamistest trendidest ning kell 14–16 sellest, kuidas saada moeeksperdiks.

Loengus „Moefotograafia: peamised trendid“ (algus kell 11) otsib moeajaloolane ja populaarse moeraamatu „Fashion. The Most Humane of All Arts“ autor Marina Skulskaya vastuseid küsimustele: Kuidas Photoshop on muutnud kaasaegset iluideaali? Kuhu on meid viinud feminism? Miks õudusstseenid meid enam ei hirmuta? Kas me peaksime süüdistama Helmuth Newtonit, et ta mõtles välja stiili porno-chic? Kas vägivald võib olla glamuurne ja mida me peaksime veel tegema, et võrgutada vaatajat ja potentsiaalset klienti?

Loengus „Kuidas saada moeeksperdiks“ (alguse kell 14) otsib Marina Skulskaya vastuseid küsimustele: Kas on võimalik näha trende või neid lausa ette näha? Milliseid allikaid on kõige parem kasutada? Millised on kõige mõjukamad disainerid? Kuidas kirjutada moest ja suhelda klientidega?

Marina Skulskaya on käinud Tartus ka varem: 2015. aastal andis ta siin loengud moe tulevikutrendidest ja moereklaamist ning osales Antoniuse moeetenduse žürii töös.

Loengud on tasulised, ühel loengul osalemine 35 eurot. Osalemiseks registreeri end kuni 19. veebruarini 2016: http://goo.gl/forms/LmWV7yQjcZ

LMK AkadeemiA loengutsüklit toetab meede „Loomemajanduse tugistruktuuride, ühisprojektide ja ekspordivõimekuse arendamise toetamine”.

Lisainfo: Liis Pärtelpoeg, +372 56480065, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 skulskaja moefotograafia2
 skulskaja moeeksperdiks

tartu linnregionaalarengu fond