ruumide-rent-LMK-madal2

Veebruari lõpus välja kuulutatud avalikule konkursile Antoniuse õuele toitlustaja leidmiseks esitas ainsa pakkumise toitlustusettevõtja Chef Grupp OÜ, kes avab mai keskel Lutsu 3 ruumides aastaringselt avatud kohvik-restorani JOP!.

Kohvik-restoran JOP! avatakse Lutsu 3 esimesel korrusel. Suvisel ajal lisandub siseruumides olevale 11 laua ja 32 istumiskohaga söögikohale ka kuni 50-kohaline väliteenindusala. Igapäevasele toitlustustegevusele lisaks hakkab ettevõtja pakkuma toitlustust ka seminaride, kontsertide ning muude Antoniuse õues toimuvate sündmuste ajal ning korraldama veiniõhtuid-koolitusi, toidukoolitusi ning muusikaõhtuid.

Chef Grupp OÜ esindaja Lasse Uustalu sõnul tuleneb uue kohviku eripära paljuski Antoniuse õue loomingulisest keskkonnast. „Siia tekib erinevate kunstide sulatusahi, kus kombineeritakse oskuslikult omavahel söök ja jook, tänapäev ja ajalugu, kujutav kunst ja disain, rahvuslikud ning põhjamaised stiilielemendid. Soovime näha Antoniuse õuel rohkelt muusikat, tantsu, kunsti, loomingut ning rõõmsaid külastajaid, kellele pakume omalt poolt kostituseks head-paremat kehakinnitust ning kurgukastet.“

Toitlustusettevõtja plaan on võita klientide südamed oskusliku kokanduse abil ning pakkuda sõbralikku, tähelepanelikku ja kiiret teenindust. Menüü on pidevalt vahelduv, et külastajad saaksid ikka ja jälle midagi uut ja huvitavat proovida. Kevadsuvisel ajal paneb toitlustaja suuremat rõhku lühikesele ning kiirelt valmivale menüüle, mis on värskest, kohalikust ja hooajalisest toorainest. Sügistalvisel ajal pööratakse aga tähelepanu tehnilisemale ja rohkem aega nõudvale menüüle.

Antoniuse õu asub Tartu vanalinnas, miljööväärtuslikus piirkonnas. Keskkonda kuuluvad kaks hoonet, kus tegutsevad disainerid ja käsitöölised ning õueala, kus toimub eriti suvisel hooajal rohkelt kultuuriüritusi. Antoniuse õue omanik on Tartu linn, keskkonda haldab SA Tartu Loomemajanduskeskus.

Lisainfo: SA Tartu Loomemajanduskeskuse müügi- ja turundusjuht Auli Solo, tel 518 5434, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tartu linnregionaalarengu fond