ruumide-rent-LMK-madal2


Tartu Loomemajanduskeskuses tegutseval ehtebrändil Seco valmis äsja uus miniseeria Elements – neli minimalistlikku kõrvarõngapaari, mis on inspireeritud neljast põhielemendist nagu tuli, vesi, maa ja õhk.


Seco disainer Jane Ausi sõnul on kõrvarõngad valmistatud käsitsi, kasutades hõbedat ja traditsioonilisi juveliiritöövõtteid. „Eriliseks teeb selle seeria materjal. Need kõrvarõngad on valmistatud öko-hõbedast ehk taaskäideldud hõbedast. Materjali jääkide kasutamine on juveliiritöö juures väga tavaline asi, sest töö käigus tekkinud väärismetalli jääke kasutatakse alati uuesti. Materjal, mida mina kasutanud olen, pärineb ehete valmistamise jääkidest, vananenud elektroonikast ja meditsiinitehnikast. See on täpselt samasuguste omaduste ja kvaliteediga nagu tavaline sterlinghõbe, kuid toodetud palju keskkonnasõbralikumal viisil,“ lisas disainer.

Seco on 2014. aasta sügisel loodud Eesti ehtebränd, mis pakub käsitsi valmistatud loodusest inspireeritud disainehteid. Tööd on enamasti inspireeritud loodusnähtustest, taimedest, loomadest või kaunitest looduslikest kividest. Igal ehtel on oma lugu.

Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsioonis on Seco alates 2015. aastast.


Lisainfo: Jane Aus, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5802 2713, http://seco.ee

 

 

tartu linnregionaalarengu fond