ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõte Wulcan Studio pääses elamusspordi filmifestivali Ride On finaali purjelauaspordile keskendunud lühifilmiga „Kefalos Windsurfing“, mis linastub Belgias Gentis toimuval filmifestivalil.

„Kefalos Windsurfing“ räägib kohalike elust Kreekas Kosi nimelisel saarel ning seal tegutsevast surfiklubist ja tutvustab kohalikke surfitingimusi. See koht on olnud pikka aega surfarite seas populaarne puhkuse ning treeningkohana. Tegemist on elustiili ning purjelauaspordile keskendunud maineklipi ja lühifilmiga.

Catherine Karu loovagentuurist Wulcan peab filmifestivalile pääsemist väga oluliseks saavutuseks „Kuna tegemist on ametliku rahvusvahelise elamusspordi filmifestivaliga, millest võtavad osa ka päris suured videotegijad, siis juba pääseda sellises konkurentsis finaali, on meie jaoks suur tunnustus.“

„Kefalos Windsurfing“ linastub koos teiste finalistidega 5. novembril 2016 Gentis Vooruiti kultuurikeskuses toimuval elamussport filmifestivali suurel ekraanil ning nende vahelt valitakse välja parimad filmid.

Video autor on Simo Reinvald Wulcan Studio, kes veetis 2016. aasta juulikuu Kosi saarel, et tutvuda selle koha eluga ja filmida surfiklubile Kefalos Windsurf mainevideot.

Belgias Gentis toimuv elamusspordi filmifestival Ride On pakub platvormi filmitegijatele, sportlastele ja muusikutele, kelle elustiiliks on elamussport, pakkudes neile võimaluse näidata oma tööd ka väljaspool sotsiaalmeediat. Belgia juhtivas sotsiaalkultuurikeskuses Vooruit toimuv filmifestival keskendub selliste elementide nagu vesi, tuul, tuli ja maa mõju elamusspordile ning vastupidi.

Video link: http://www.rideonfilmfestival.com/portfolio_page/simo-reinvald-wulcan-kefalos-windsurfing

Lisainfo:
Catherine Karu, tel +372 526 1822, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
https://m.facebook.com/WulcanStudio 
http://www.rideonfilmfestival.com 

tartu linnregionaalarengu fond