ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskuses tegutsev ettevõte Sing Sale Pro OÜ osales oma kaubamärgiga Etnowerk 16.-20. novembril 2016 Berliinis toimuval rahvusvahelisel messil Bazaar, kus käsitööna valmivate kudumite vastu tundsid messikülastajad suurt huvi.

Rõivaloojate Liina Laaneoja ja Annika Vaalma sõnul mindi Berliini oma tooteid tutvustama ja müüma ning Saksa klientide ning messi külastavate erinevatest riikidest klientide eelistusi ja soove teada saama. „Kaasas on meil nii jakid, kleidid kui ka mantlid naistele, samuti meestekampsunid. Huvi meie toodete vastu on olnud suur ja need on väga meeldinud. Messikülastajad on käsitsi valmistatud kudumeid osanud väga hinnata ning seda on meile ka öeldud,“ lisas Liina Laaneoja.

16.-20. novembril 2016 Berliinis messikeskuses toimuv Bazaar on rahvusvaheline mess, kus on väljas käsitöö, disain, loodustooted ja ausa kaubanduse tooted. Bazaaril osaleb rohkem kui 500 tootjat ja edasimüüjat ligi 60 riigist.

Etnowerk on rahvarõivastest inspireeritud käsitöökudumite kaubamärk, tuntud ka Küllaslike Etnokudumite nime all.

SingSalePro OÜ osalemist Berliini Bazaaril toetab loomemajanduse inkubatsiooni meede projekti "Tartu LMK 2015-2017" kaudu.

Lisainfo: www.bazaar-berlin.de/en 
www.etnowerk.com/?lang=et

 

 

tartu linnregionaalarengu fond