ruumide-rent-LMK-madal2

Pühapäeval, 11. detsembril kell 12–18 toimub Antoniuse õues (Lutsu 3/5) avatud stuudiote päev, kui disainerid avavad külastajatele oma stuudiod ning soetada saab vahvaid kingitusi. Nädalavahetusel toimuvad Antoniuse õues ka advendiettevõtmised lastele.

Avatud on järgmised stuudiod: Xaos, Alton, Teenu, Etnowerk, Wulcan, Helen Valk-Varavin, Nahastuudio, Kübarastuudio, Kindastuudio, Okka, Köösnerikoda, Ajastukostüümikoda, Pürg, Aksessuaarikoda.

Kes soovib oma kingituse ise valmistada, neile pakutakse pühapäeval kolme õpituba: kindastuudios on naha õpituba „Kingitus kõige kallimale“ Kristel Suigussaare käe all (10–15 eurot), Etnowerki stuudios toimub kaaruspaela valmistamise õpituba (tasuta) ning Teenu stuudios kolme erineva toote valmistamise õpituba „Puit kui ehe“ (5–10 eurot).

10.–11. detsembril toimuvad kolmanda advendi puhul Antoniuse õues ka tegevused lastele. Kohal on Lastefondi mõmmik, liikluslinnakus räägitakse ohutust liiklemisest, toimub lasteetendus „Õnnetu lohe". Lapsed saavad ka meisterdada ja suhelda jõuluvanaga ning jätta kirju jõuluvana postkasti.

Avatud on ka JOP Antoniuse talvekohvik, kus saab lõkke peal ise vahukomme ning grillvorstivardaid küpsetada, lisaks pakutakse küülikupada, mustikasuppi, hõõgveini ja kõike muud head ja paremat

Antoniuse õu on laupäeval, 10. detsembril avatud kell 11–14 ja pühapäeval, 11. detsembril kell 12–18 (Jõuluvana kodu tegevused kell 16–18).

Kodumaiste disainerite loominguga saab kingikotti täiendada ka laupäeval, 10. detsembril kell 12–18 loomemajanduskeskuses (Kalevi 13, 15, 17) toimuva disainituru Kellawärk, kus müüakse ehteid, rõivaid, aksessuaare, kunsti, maiustusi ja palju muid tooteid. Avatud on ka pop-up-kohvik ning oma loomingulisust näitavad ka pere kõige pisemad. Rohkem infot: https://www.facebook.com/events/310147036036510/

Lisainfo:
Auli Solo, loomemajanduskeskuse müügi- ja turundusjuht, tel 518 5434, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (Antoniuse avatud stuudiote päev)
https://www.facebook.com/events/1788738374718715/

tartu linnregionaalarengu fond