ruumide-rent-LMK-madal2

9. juunil 2017 toimuva Antoniuse moeetenduse kavandite konkurss on alanud. Tartu Loomemajanduskeskuse korraldatav moeetendus toimub juba viiendat korda ning osalejad valitakse avaliku konkursi kaudu.

Antoniuse moeetenduse märksõnadeks on kantavus, müügiedu ja kommerts. Ootame disainereid, kelle ambitsiooniks on luua, toota ja turustada ning neid võimalusi tugeva brändingu ja turunduse kaudu ka ise endale luua. Suurt tähelepanu pöörame kvaliteedile ja kandmismugavusele. Kogu etenduse visuaalne, stiililine ülesehitus ja lavastus on lihtne ning puhas.

Konkurss kestab 07.03–05.04.2017 ning žürii teeb etendusele pääsenud teatavaks 17.04.2017.

Kavandite konkursi reglement saab alla laadida siit.

Lisainfo ja kavandite saatmine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Kontaktisikud:
Auli Solo, AME projektijuht, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , +372 518 5434,
Piret Vapajeva, AME lavastaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , +372 5569 3757

tartu linnregionaalarengu fond