ruumide-rent-LMK-madal2

Alates tänasest, 8. märtsist saab esitada teoseid Tartu noore kunsti oksjonile. Kaheksateistkümnes Tartu noore kunsti oksjon toimub 17. mail 2018.

Oksjonile saab esitada töid 23. märtsini 2018 noore kunsti oksjoni kodulehel www.noorkunst.ee.

19. aprillil avatakse Tartu Loomemajanduskeskuses oksjonitööde näitus ning oksjon ise toimub 17. mail kell 18 Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) ja Osta.ee keskkonnas.

Oksjonile oodatakse teoseid kuni 40-aastastelt kunstnikelt. Teemale, tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole, kuid üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm tööd. Korraldajad eeldavad töödelt head kunstilist taset, isikupärast käekirja ja huvitavat ideed, tööde korraliku vormistust ning oksjoni tehnilistest nõuetest kinnipidamist.

Välja valitud tööd tuleb kunstnikel Tallinnas või Tartus kohale tuua ajavahemikus 5.–6. aprill 2018.

Kõigi esitatud teoste hulgast valib professionaalidest ja kunstisõpradest koosnev komisjon välja teosed nii oksjoni näitusele, kataloogi kui ka enampakkumisele.

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu Loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel juba alates 2009. aastast. See on noorte kunstnike loomingu tutvustamisele ja müügile pühendunud kunstioksjon, mis pakub põnevat ja head kunsti nii algajale kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile.

Tartu noore kunsti oksjoni koostööpartnerid ja toetajad on Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Kunstikool, Tartu Kunstnike Liit, Osta.ee ning Redwall Digital, kes arendab oksjoni veebikeskkonda.

Lisainfo: oksjoni projektijuht Kristi Teras, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 523 7274.

tartu linnregionaalarengu fond