ruumide-rent-LMK-madal2

Eesti Moe Festival Eff 2018 korraldab festivali tutvustava ürituse laupäeval, 5. mail 2018 12-16 Tartu kaubamajas. Kavas on modellide casting moeetendustele ja Eff’i vaateakna avamine.

Koostöös Eesti ühe tuntuima modelliagentuuriga E.M.A viiakse Tartu Kaubamajas läbi avalik casting, kus valitakse modellid kõikidele Eff’i etendustele. Eff'i etendustele modellideks on oodatud kõik, kes tahavad end näidata moelaval. Vanusest, soost või modellimõõtudest olulisem on julgus näidata oma karakterit. Osavõtjatel palutakse end registreerida www.fashionfestival.ee enne 1. maid 2018!

Tartu Kaubamaja esitleb festivali moeetendustel osavõtvaid disainereid - Eff’i vaateaknale pannakse välja iga moeetenduse ühe disaineri kavand ja näidis. Kohale tulevad ka mitmed disainerid ise, moeetenduste ja teiste festivalil toimuvate ürituste korraldajad, et rääkida oma kollektsioonidest ja vastata küsimustele.

5.-10. juunil 2018 toimuv festival toob Tartusse kokku kolm varem eraldi toimunud Lõuna-Eesti moeetendust - Mood-Performance-Tants, OmaMood ja Antoniuse moeetendus. Lisaks toimub mitmeid muid moeteemalisi üritusi: seminar, blogijate ümarlaud, gala, tänavaturg, moekunstikino jne. Kohal on oma erialade tipud ka välisriikidest, et rääkida festivali selle aasta peateemal "Aeglane mood".

Casting FB-s: www.facebook.com/events/364025010749992
Eesti Moe festival FB-s: www.facebook.com/estonianfashionfestival

 

 

Foto: Maris Savik

tartu linnregionaalarengu fond