ruumide-rent-LMK-madal2

Juba järgmisel teisipäeval, 5. juunil algab Tartus esimene Eesti Moe Festival, mis 10. juunini! Kõigil festivali raames toimuvatel üritustel keskendutakse selle aasta peateemale aeglane mood, mis väärtustab kohalikku käsitööd, jätkusuutlikku tootmist ja ökoloogilisi materjale.

Kaubamaja poolt esitletud Eesti Moe Festival ehk Eff on ainus omalaadne moefestival Eestis, kus moeetendused on selgelt eristuva näo ja sisuga - uuenduslik ja vaatemänguline Mood-Performance-Tants, rahvuslike sugemetega OmaMood ja noori ready-to-wear disainereid tutvustav Antoniuse Moeetendus. Lisaks tulevad rahvusvaheliselt tunnustatud eksperdid rääkima vastutustundlikust rõivaste tootmisest seminarile ja tehno-innovaatilisele arutelule, kohalikud moeblogijad vestlevad moe uutest suundadest tarbija seisukohalt, toimuvad tänavaturg ja moekunstikino ning moeetendused võtab kokku ERMis toimuv glamuurne gala.

Eesti Moe Festivali kaugeleulatuvamaks eesmärgiks on teha Tartust üks Ida-Euroopa moepealinnadest ning esimese sammu selles suunas teeb regiooni viie olulisima moenädala korraldajate kohtumine festivali galal ja üks festivali peapreemiatest - osalemine Kiievi moenädalal. Noortele disaineritele antakse võimalus näidata oma loomingut laiemale publikule ja tutvuda potensiaalsete tootjate ja edasimüüjatega.

Rohkem infot: https://fashionfestival.ee

tartu linnregionaalarengu fond