ruumide-rent-LMK-madal2

Sel neljapäeval, 28. juunil kell 20 alustab oma seitsmendat hooaega Tartu suvine muusikafestival "Muusikasuvi Antoniuse õues" ansambel Dagö kontserdiga. Kokku rõõmustatakse kuulajaid augusti lõpuni kümne kauni kontserdiga. Avakontserdi eel teevad uksed lahti ka Antoniuse õue stuudiod ning degusteerida saab kodumaiseid käsitööjooke.

Muusikasuve kontserdid toimuvad kuni augusti lõpuni igal neljapäeval algusega kell 20. Korraldajate sõnul on muusikasuve tänavune kava kokku pandud nii, et leiduks midagi igale maitsele  – repertuaar ulatub kaunist klassikast tuntud pop- ja rokkmuusikani.

Juulikuus säravad laval džässitalent Kadri Voorand,  Hendrik Sal-Saller Smilersi hittidega, kitarrivirtuoosid Donato D’Antonio Itaaliast ja Tiit Peterson Eestist ning Argentiina tangodest põhjamaise etnodžässini Villu Veski, Tiit Kalluste ja Taavo Remmel. Augustis astuvad üles muhedad Vladislav Koržets ja Riho Sibul, Jäääär, Jaan Tätte, Tanel Padar Blues Band ning muusikasuve lõpetab Liisi Koikson oma parimate lugudega läbi aegade.

Lisaks traditsioonilistele neljapäevaõhtutele on 28. juulil kell 19 Antoniuse õues ka Annely Peebo ja Mart Sanderi kontsert „Valgeid roose“ ning augustis Pearu Pauluse akustiline kontsert (kuupäev täpsustub).

Muusikasuve avamise puhul on 28. juunil kella 19-st kuni kontserdi vaheajani avatud Antoniuse õue stuudiod: köösneristuudio, etnokudumitega Etnowerk, Helen Valk-Varavini stuudio, Alton, Nahastuudio, Xaos, kübarastuudio, Teenu stuudio.  Antoniuse hoovis on huvilistele ka käsitöölimonaadide, -õllede ja -veinide eripakkumine.

Nii avakontserdiks kui ka kogu muusikasuve ajaks on kohvik-resto JOP Antonius välja töötanud kolmekäigulise õhtusöögimenüü, mida saab eelnevalt broneerida (27€/külaline, broneerimine JOP Antonius kohvik-resto FB sõnumite kaudu või telefonil  5811 9597).

Kontsertidesarja „Muusikasuvi Antoniuse õues" kavaga saab lähemalt tutvuda siin:
https://www.facebook.com/muusikasuvi
https://www.piletilevi.ee/est/search:muusikasuvi

Antoniuse õue sündmused: http://loovtartu.ee/antonius/suendmused

tartu linnregionaalarengu fond