ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskuse vilistlane ja filmitegija Silver Siilak liitus Siberi-Mongoolia ekspeditsiooniga ning osaleb sel missioonil filmioperaatorina. Reisist valmib sügiseks 12-osaline seriaal ETV kanalile.

Saatejuhtideks Peeter Vähi ja Tiina Jokinen ("Ring ümber Aafrika", "Siiditee" jt ETV kajastatud reality-telesarjad). Silver osaleb ekspeditsioonil kuu aega.

Aastal 2007 püüdis grupp eestimaalasi taasavastada iidseid kultuure, eksootilisi rahvaid ja parasjagu sõdivaid riike ajaloolisel Siiditeel. 2010. aasta augustist detsembrini läbis sama grupi tuumik ekspeditsiooni "Arktika-Antarktika 2010" raames mõlemad Ameerikad ehk 32 000 kilomeetrit, jõudes lõpuks välja Antarktise mandrile. Aastatel 2012−2013 tehti ring peale Aafrikale. Vahepealseks reisisihiks on olnud Okeaania. Nende ekspeditsioonide meekondadest on välja kujunenud tuumik, kes ajavahemikus juulist oktoobrini 2018 siirduvad kahel Land Cruiseril Ida-Siberisse ja Mongooliasse.

Lisainfot rännaku trajektoori ja sihtkohtade ning osalejate kohta leiab Peeter Vähi veebilehelt, kus areneb jooksvalt ka reisi kajastav blogi: https://www.erpmusic.com/travel/siberia-mongolia/siberia-mongolia-i

Lisainfo:
Silver Siilak
C-luck Productions OÜ
+351 915 972 508 (Portugal)
+372 5345 0111 (Estonia)
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.cluckprod.com

tartu linnregionaalarengu fond