ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskus ootab kuni 10. septembrini uute ideedega loomeinimesi osalema kolmekuulises äriplaani loomise programmis.

Eelinkubatsiooni programmi eesmärgiks on anda loomeettevõtlusega alustavatele inimestele algteadmised ettevõtlusest. Koolitusprogrammi lõpuks kirjutavad osalejad valmis äriplaani ja kaitsevad seda komisjoni ees. Äriplaani edukalt kaitsnutel on võimalik liituda Tartu Loomemajanduskeskuse põhiinkubatsiooniga ning taotleda rendiruume keskuse hoonetes.

Loomemajanduskeskuse juhi Reigo Kuivjõgi sõnul on eelinkubatsiooni kursusele oodatud inimesed, kellel on idee juba olemas. "Aitame idee korralikult läbi mõelda ja äri alustamise toetusi taotleda,“ lisas Kuivjõgi.

Eelinkubatsiooni programmi oodatakse nii meeskondi kui ka üksikisikuid, kes soovivad alustada ettevõtlusega loomemajanduse valdkonnas. Programmi kandideerimise eelduseks on äriidee olemasolu. Kandideerida võivad ka juba loodud kuni kahe aasta vanused loomeettevõtted, kes soovivad oma äriidee põhjalikumalt läbi töötada ning koostada äriplaani.

Eelinkubatsiooni koolitusel antakse teadmiseid ja oskuseid äriplaani koostamisest, tootearendusest, hinnakujundusest, turundusest, raamatupidamisest jpm. Koolitajatena osalevad programmis oma valdkonna spetsialistid, kes on oma koolituste sisu kohandanud loomeettevõtluse spetsiifikaga. Samuti saavad alustavad ettevõtjad personaalset tuge konsultantidelt.

Taotlus tuleb esitada hiljemalt 10. septembril 2018 kell 15. Taotluste esitamine ja lisainformatsioon eelinkubatsiooniprogrammi kohta: www.loovtartu.ee/lmk/ettevotjale/eelinkubatsioon

2018. aastal toimub eelinkubatsiooni programm Tartu Loomemajanduskeskuses juba neljateistkümnendat korda. Eelinkubatsioonist on välja kasvanud teiste hulgas järgmised edukad kaubamärgid: Khis (puidust vannid), LooLoo (disainistuudio), Teenu (puidust kellad), Seco (ehted), Xaos (aksessuaarid), Pimik (filmikompanii), Faaz (disainistuudio), Liisa Soolepp (rõivad), Tjorven Kids (lasterõivad), Kaldera (3D efektid), Tajuruum (maastikukujundus), StencilIt (seinašabloonid), Kuul (rõivad), OKKA (dekoratiivsed seinapaneelid), Etnowerk (käsitöökudumid), Kõu Metallistuudio (sisustuslahendused) ja teised.

Lisainfo: eelinkubatsiooni programmi juht Karin Sepp, 5341 2371, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

tartu linnregionaalarengu fond