ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskuse filmiettevõte Kratlandia eesotsas stsenarist Helen Schasminiga osaleb septembri lõpus Varssavi lastefilmide foorumil lastemängufilmi kavandiga „Kratlandia“.

Foorumil osalemise eesmärk on leida rahvusvahelisi koostööpartnereid, kelle abiga kirjutada valmis filmi stsenaarium ning kokku panna produktsioon.

Film „Kratlandia“ on kogupere seiklusfilm kolmest lapsest ja nende seiklustest Kratlandias, koos Krati, Ilmaneitside, Mülka-Mühkamite ja teiste Eesti müütiliste tegelastega.

26.–28. septembril Varssavis, Poolas  toimuva rahvusvaheline filmi- ja teleseriaalide projektide foorumi Warsaw Kids Film Forum põhirõhk on lastele suunatud filmide tootmisel. Foorumil esitatavad filmitegijad oma ideid filmi- ja teleprodutsentidele, müügiagentidele, filmiinstituutidele ja -fondidele. Esitamisele tuleb 36 filmi- ja teleprojekti 13 erinevast riigist.

Foorum on jagatud kolme kategooriasse: arenduses olevad projektid, pooleli olevad projektid ja uue kategooriana stsenaariumite vahendus. Viimases kategoorias osaleb ka Tartu Loomemajanduskeskuse inkubant Kratlandia OÜ, eesotsas stsenarist Helen Schasminiga.

Kratlandia osalemist filmifoorumil toetavad Eesti Filmi Instituut ja Tartu Loomemajanduskeskus.

Kratlandia OÜ on filmiettevõte, mis osaleb Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammis alates 2018. aasta maikuust ning ettevõtte põhitegevusalaks on mängufilmi stsenaariumite kirjutamine-toimetamine.

Lisainfo: Helen Schasmin, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5561 1581, www.facebook.com/Kratlandia

tartu linnregionaalarengu fond