ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskusega seotud neli ettevõtet osales Tallinnas toimunud messil Interjöör ühisstendiga. Ühisala sisustasid Pulkdesign, Okka, Solmann ja Fabricor tekstiilid. Koos loodi mänguline ja nooruslik ühisala.

Ettevõtte PULKdesign disaineri Gen Mandre sõnul oli huvilisi messil väga palju: kolmel päeval kokku üle 23 400 külastaja. „Lisaks eestlastele võis kohata palju põhjanaabreid messi uudistamas ning kontakte sõlmima. Loodan, et kõik said palju inspiratsiooni ning leidsid meelepärast nii oma koju kui hinge. Kõik ühisalal osalejad said palju väärtuslikke kontakte.“

Ettevõtete messilkäiku toetas Tartu Loomemajanduskeskus ning seinavärvidega Sadolin.

PULKdesign pakub loovmööblit, millega saab luua omapära erinevatesse ruumidesse. Oma toodete puhul hindavad nad kohandatavust erinevatesse keskkondadesse, funktsionaalsust ja minimalistlikku vormikeelt. Kvaliteetne materjal ja mänguline disain võimaldavad kliendil enda mööblit väga lihtsasti ja ilma tööriistasid kasutamata ümber kujundada. PULK loovmööbli käsitlemiseks ei pea olema erilisi oskusi, et luua endale meelepärane ja praktiline lahendus. PULKdesign pakub erilisust igas tootes - mängulisi ja lihtsalt kohandatavaid riiuleid, maal ja riiul ühes, mitme tasapinnaga laud, pingid, mööbel või treeningvahend jne. Tooted on valmistatud kasevineerist ja tammepuidust.

Okka valmistab 100% käsitööna männiokastest dekoratiivseid ja akustilisi paneele, mis koosnevad ainult looduslikest materjalidest: männiokas, linane riie, puit ning looduslikud liim- ja värvained. Akustilisel paneelil on lisaks lambavilt-matt. Akustiline paneel aitab summutada meid igapäevaselt ümbritsevat müra nagu näiteks inimkõnet, telefonihelinaid või häirivat muusikat. Paneele on testitud Saksamaal Fraunhoferi Instituudis, kus mõõdeti kõige kõrgem A-klassi tulemus.

Natural Solmann on bränd, mille missiooniks on tasakaalustada kiiret elutempot, tuues meie siseruumidesse puhast looduslikku energiat. Naturaalsed kodutekstiilid valmivad aeglases ja rahulikus koostöös meid ümbritseva loodusega. Kõik kangastele jõudvad värvid ja kujutised on saadud taimedelt taimetrüki abil. Enamik taimedest nopitakse otse Võrumaa metsade vahelt ning järjest laienevast värvitaimede aiast.

Fabricor loob professionaalseid terviklikke kardinalahendusi. Ettevõtte tööd iseloomustab töö mõtestatus, kvaliteet ja ajatu disain. Fabricori valikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud brändide sisustuskangad. Fookus on naturaalsetel kangastel. Need kangad näevad kaunid ja väärtuslikud välja ja on ühtlasi investeering elukeskkonna kvaliteeti. Sisekujunduses on tekstiilide ülesanne anda emotsioonidele kuju. Kardinate ja sisustustekstiilide valik muudab ruumi tunnetust. Kui kangas kannab endas õiget emotsiooni, siis meil on ruumis hea olla. Tekstiilid ruumis loovad turvatunde vastukaaluks meid ümbritsevatele virtuaalsetele ekraanidele.

Traditsiooniline, juba 22. korda toimuv sisustusmess Interjöör toimus 19.-21. aprillil 2019 Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses.

mess interjoor2019

 

 

 

tartu linnregionaalarengu fond