ruumide-rent-LMK-madal2

Sel neljapäeval, 27. juunil kell 20 alustab oma kaheksandat hooaega Tartu suvine muusikafestival „Muusikasuvi Antoniuse õues" Hardi Volmeri ja ansambli Singer Vinger kontserdiga. Antoniuse õues kõlab sel suvel kokku 14 kaunist kontserti.

Kontserdisarja „Muusikasuve Antoniuse õues“ kontserdid toimuvad kuni augusti lõpuni igal neljapäeval algusega kell 20. Lisaks on Antoniuse õue laval muusikat ka mitmetel kolmapäevaõhtutel.

Korraldajate sõnul on muusikasuve tänavune kava kokku pandud nii, et leiduks midagi igale maitsele – repertuaar ulatub folgist pop- ja rokkmuusikani.

Lisaks Singer Vingerile on juulikuu neljapäevadel Antoniuse õue laval Lauri Saatpalu ja Jaan Sööt, Hendrik Sal-Saller, Nele-Liis Vaiksoo ja Olav Ehalaga ning Vaiko Eplik ja Priit Võigemast. Augustis rõõmustavad kuulajaid Denise Fontoura, Sissi Benita koos oma bändiga, Kaire Vilgats ja Jakko Maltis Adele´i lauludega, Jaan Tätte, Eeva ja Villu Talsi ning Allan Vainola ja Sõpruse Puiestee.

Lisaks traditsioonilistele neljapäevaõhtutele on 17. juulil kell 19 Antoniuse õues ka Victor Crone ja Stig Rästa kontsert „Teekond muusikas“, 24. juulil kell 20 C-JAM & Mikk Kaasik kontserdiga „Tähesära“, 7. augustil kell 20 Pearu Pauluse kontsert ning 21. augustil kell 19 Koit Toome kontsert „Aegumatu Jaak Joala“.

Nii avakontserdiks kui ka kogu muusikasuve ajaks on kohvik-resto JOP Antonius välja töötanud kolmekäigulise õhtusöögimenüü, mida saab eelnevalt broneerida (broneerimine e-posti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. teel, FB sõnumite kaudu või telefonil 5811 9597).

Antoniuse õue sündmused: http://loovtartu.ee/antonius/suendmused

tartu linnregionaalarengu fond