ruumide-rent-LMK-madal2

Augustikuu jooksul saab esitada töid kahekümne esimesele Tartu noore kunsti oksjonile, mis toimub 10. oktoobril 2019 Tartu Loomemajanduskeskuses ja Osta.ee keskkonnas.

Oksjonile on oodatud oma töid esitama kuni 40-aastased kunstnikud. Iga kunstnik võib oksjonile esitada kuni kolm teost.

Töid saab esitada kuni 31. augustini k.a täites registreerumisvormi Tartu noore kunsti oksjoni kodulehel www.noorkunst.ee/kunstnikule. Esitatud töödest valib näitusele, kataloogi ja enampakkumisele pääsevad teosed välja kunstiekspertidest ja teravapilgulistest kunstihuvilistest koosnev komisjon.

Välja valitud tööd tuleb kunstnikel Tallinnas või Tartus üle anda hiljemalt 11. septembril. Lisainfot nõuete kohta töödele, täpsustusi teoste välja valimise protsessi kohta saab kodulehelt: http://www.noorkunst.ee/kunstnikule.

Oksjonile välja valitud töödega saab alates 19. septembrist tutvuda Tartus Loomemajanduskeskuses ja kohvikus Spargel avataval näitusel. Osta.ee keskkonnas ja veebilehel www.noorkunst.ee saab töödega tutvuda hiljemalt 26. septembril.

Viimased Tartu noore kunsti oksjonid on olnud väga edukad – kunstihuvilised on ära ostnud suurema osa töödest. Eelmise aasta oktoobris toimunud oksjonil müüdi 68-st enampakkumisel olnud tööst 60 ning sel kevadel, maikuus toiminud oksjonil müüdi 79-st tööst 73.

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu Loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel juba alates 2009. aastast. See on noorte kunstnike loomingu tutvustamisele ja müügile pühendunud kunstioksjon, mis pakub põnevat ja head kunsti nii algajale kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile.

Lisainfo: oksjoni projektijuht Kristi Teras, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 523 7274.

 

tartu linnregionaalarengu fond