ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskus ootab kuni 15. septembrini taotlusi värskete ideedega loomeinimestelt, kes soovivad osaleda loomemajanduskeskuse kolmekuulises äriplaani loomise programmis.

Eelinkubatsiooni programmi eesmärk on anda loomeettevõtlusega alustavatele inimestele algteadmised ettevõtlusest. Koolitusprogrammi lõpuks kirjutavad osalejad valmis äriplaani ja kaitsevad seda komisjoni ees. Äriplaani edukalt kaitsnutel on võimalik liituda Tartu Loomemajanduskeskuse põhiinkubatsiooniga ning taotleda rendiruume keskuse hoonetes.

Loomemajanduskeskuse juhi Kristiina Reidolvi sõnul on eelinkubatsiooni oodatud inimesed, kellel on idee loomeettevõtlusega alustamiseks olemas ja soovivad seda kolmekuulise õppeperioodi jooksul arendada välja toimiva äriplaanini: „Sel aastal teeme eelinkubatsiooni raames koostööd erinevate ettevõtluse arenduskeskustega Tartus, seega programm tuleb huvitav ja mitmekülgne.“

Eelinkubatsiooni programmi oodatakse nii meeskondi kui ka üksikisikuid, kes soovivad alustada ettevõtlusega loomemajanduse valdkonnas. Programmi kandideerimise eelduseks on äriidee olemasolu. Kandideerida võivad ka juba loodud kuni kahe aasta vanused loomeettevõtted, kes soovivad oma äriidee põhjalikumalt läbi töötada ning koostada äriplaani.

Eelinkubatsiooni koolitusel antakse teadmisi ja oskusi äriplaani koostamisest, tootearendusest, hinnakujundusest, turundusest, raamatupidamisest jpm. Koolitajatena osalevad programmis oma valdkonna spetsialistid, kes on oma koolituste sisu kohandanud loomeettevõtluse spetsiifikaga. Samuti saavad alustavad ettevõtjad personaalset tuge konsultantidelt ning kuulda ka loomemajanduskeskuse seniste ettevõtjate kogemusi.

Taotlus tuleb esitada hiljemalt 15. septembril 2019 kell 15. Taotluste esitamine ja lisainformatsioon eelinkubatsiooniprogrammi kohta: www.loovtartu.ee/lmk/ettevotjale/eelinkubatsioon

Sel aastal toimub eelinkubatsiooni programm Tartu Loomemajanduskeskuses juba viieteistkümnendat korda. Eelinkubatsioonist on välja kasvanud teiste hulgas järgmised edukad kaubamärgid: Khis (puidust vannid), LooLoo (disainistuudio), Teenu (puidust kellad), Seco (ehted), Xaos (aksessuaarid), Pimik (filmikompanii), Faaz (disainistuudio), Liisa Soolepp (rõivad), Tjorven Kids (lasterõivad), Kaldera (3D efektid), Tajuruum (maastikukujundus), StencilIt (seinašabloonid), Kuul (rõivad), OKKA (dekoratiivsed seinapaneelid), Etnowerk (käsitöökudumid), Kõu Metallistuudio (sisustuslahendused), Psühhoteek (plaadipood) ja teised.

Lisainfo: eelinkubatsiooni programmi juht Karin Sepp, 5341 2371, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

tartu linnregionaalarengu fond