ruumide-rent-LMK-madal2

Teisipäeval, 24. septembril algab Tartus kodumaise spioonipõneviku „02“ teine võtteperiood, kus lööb kaasa ka jalavigastusest paranenud peaosatäitja Priit Võigemast. Filmi valmimist toetab ka Tartu Filmifond.

Võtted toovad Tartus kaasa lühiajalisi sõidu- ja kõnnitee sulgemisi Lina, Aleksandri ja Kalevi tänavatel.

Nafta Films OÜ võttemeeskond vabandab linnaelanike ees võimalike ebamugavuste pärast ja lubab tagada kohalike elanike juurdepääsu kinnistutele. Filmivõtete ajal on planeeritud eriefektidena suurema tossu kasutamist. Ajutiselt võib esineda ühistranspordi kõrvalekaldeid kehtestatud sõiduplaanist.

Filmimise ajal võib Tartu tänavatel näha nii ajaloolisi sõidukeid kui ka ajastutruudes kostüümides näitlejaid.

Filmivõtted algasid suvel Tallinnas, jätkusid Helsingis ja toimuvad lisaks Tartule veel ka Ida-Virumaal, Harku ja Saue vallas, Vilniuses ning mitmel pool mujal.

„O2“ on uus kodumaine spioonipõnevik, mis jõuab kinodesse järgmise aasta sügisel. Eesti, Soome, Läti ja Leedu koostöös valmiva filmi režissöör on Margus Paju („Supilinna salaselts“) ja selles lööb kaasa rahvusvaheline näitlejate seltskond.

Võttemeeskonna esindaja:
Esko Rips
Nafta Films produtsent
Tel +372 525 6323
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liikluskorraldus ja ohutus:
Olga Hartšuk
Nafta Films lokatsioonide juht
Tel +372 5698 8082
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tartu linnregionaalarengu fond