ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskus alustab maikuus veebikoolituste sarja "LMK x Digiturundus", mille käigus jagavad erinevad oma ala spetsialistid ning praktikud nõuandeid sotsiaalmeedia turunduse ja e-ekspordi teemadel. Kiiresti muutuvas maailmas kasvab vajadus veebis tegutsemise oskuste järele ning antud sari pakubki võimalusi täiendada oskuseid sotsiaalmeedia turunduse ja kommunikatsiooni, Google Adsi ning Amazoni keskkonna kasutamisel.

 

8. mai 11-13.30 Kuidas koostada pressiteateid ja suhelda meediaga?
Koolitaja Katrin Tegova

15. mai 11-13.30 Kuidas turundada edukalt Facebookis ja Instagramis?
Koolitaja Katrin Tegova

Katrin Tegova on pikaajalise kogemusega kultuuriturundaja. Turunduse vallas kuuluvad tema portfelli sellised suurüritused nagu Draama festival, Leigo festival ja rahvusvaheline robootikafestival Robotex. Praegu töötab Katrin turundus- ja kommunikatsioonijuhina Tartu Loomemajanduskeskuses ja Sõltumatu Tantsu Laval.

22. ja 29. mai 11-13.30 Kuidas Google Ads aitab sul jõuda õigete klientideni?
Koolitaja Kadri Ronk

Kadri Ronk on digiturunduse spetsialist, kelle tugevuseks on PPC (pay-per-click) turundus. Hetkel on Kadri ettevõttes Click & Grow digiturundusjuht.

5. juuni 11-14.30 Kuidas hinnata Amazonis müümise potentsiaali ja teha turu-uuringuid?
Koolitaja Mihkel Moosel

Mihkel Moosel on Eesti üks edukamaid amazonimüüjaid ja Eesti amazonimüüjate kogukonna üks eestvedajatest. Ta on e-kaubandust maailma suurimas e-kaubamajas, Amazonis, teinud tänaseks kokku üle nelja aasta.

Kõik koolitused toimuvad reedeti algusega kell 11.

Koolituste hind on kokku 78 EUR (sisaldab käibemaksu), LMK vilistlastele ning rentnikele kehtib soodustus -50% ning LMK inkubantidele on koolitus tasuta.

Kursus on mõeldud tervikuna, kuid osaleda võib ka üksikutel valitud koolitusel. Koolitused sisaldavad teooriaosa ja praktilisi nõuandeid ning soovitusi, mida osalejad saavad kasutada enda ettevõtte, toodete või teenuste turundamisel ja müügil.

Sügisel 2020 jätkub "LMK x Digiturundus" koolitus, kus keskendutakse müügiplatvormile Etsy. Koolituse teisest osast teavitatakse augustis 2020.


Rohkem infot:
 https://loovtartu.ee/lmk/koolitused/online-koolitused

tartu linnregionaalarengu fond