ruumide-rent-LMK-madal2

Tartu Loomemajanduskeskus jätkab digiturunduse koolituse sarjaga. Järgmisena ootame teid koolitusele "Kuidas turundada ja müüa edukalt Etsy-keskkonnas?".
 
Koolitus toimub viiel reedel, 04., 11., 18., 25. septembril ja 2. oktoobril kell 11-13.00 Zoom keskkonnas.
 
Kui kõigil päevadel osaleda ei saa, saadab LMK koolitusega liitujale varasemate loengute salvestused.

Koolitaja Victoria Silber on digiturunduse spetsialist ja kogenud koolitaja, kes on keskendunud loomemajanduse valdkonnale. Tema taust on rahvusvaheline, alates aastatepikkuse õppimise ja tööga Taanis ning Norras ja lõpetades koolitamisega Mehhikos. Lisaks on ta töötanud turundustiimides nii Rootsi, Taani, kui Lõuna-Korea ettevõtetes. Victoria üks olulisi tegevusi on kunstimeistrid.ee blogi pidamine, mille kaudu ta jagab turundusnõuandeid loomerahvale. Victoria on edukalt Etsy poodi pidanud ning hiljem pidevalt Etsy arenguga kaasas käinud, et sealseid võimalusi loome-ettevõtjatele tutvustada ja aidata neil oma käelised oskused sissetulekuks pöörata.

Koolituse hind:
Kogu kursuse hind on 90 eurot ning ühe mooduli hind 20 eurot. LMK vilistlastele ning rentnikele kehtib soodustus -50% ning LMK inkubantidele on koolitus tasuta.
 
REGISTREERI KOOLITUSELE SIIN
 
Koolituse kava:
 
1. Etsy turu-uuring ja toodetele kasumliku hinna määramine
2. Kuidas luua haaravaid tootekirjeldusi ja müüvad tootefotosid
3. Kuidas toimib Etsy-sisene otsingusüsteem ja -reklaam, too oma pood esile!
4. Etsy poe brändingu ja turunduse alused
5. Etsy statistika, Google Analytics ja SEO - efektiivne kasutus müügi tõstmiseks
 
Sul on võimalik küsida küsimusi, saada isiklikku tagasisidet ja luua väärtuslikke tutvusi teiste loomeinimestega, kes kursusel osalevad. Kõik materjalid jäävad sulle ka hilisemaks kordamiseks allalaaditavate failidena.

tartu linnregionaalarengu fond