ruumide-rent-LMK-madal2

Ettevõtlusnädal Tartu Loomemajanduskeskuses
 
5.-11. oktoober on üleriigiline ettevõtlusnädal. Tartu Loomemajanduskeskus ootab 8. ja 9. oktoobril kõiki osa saama põnevatest sündmustest ja koolitustest.
 
SÜNDMUSED

8. oktoober
 
kell 16.00 on Margus Paju spioonipõneviku "O2" pidulik esilinastus Lõunakeskuse Apollo kinos (KUTSETEGA!), film jookseb kinodes alates 9. oktoobrist. Tartu Filmifond on filmi "O2" toetaja.
 
kell 19-22 Tartu Noore Kunsti Oksjon

Enampakkumisel on seekord 62 värsket kunstiteost 55 erinevalt kunstnikult. Enampakkumine leiab aset nii Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17) kui ka samaaegselt Osta.ee keskkonnas. Kokku esitati seekordsele oksjonile 250 teost 117 noorelt kunstnikult, millest žürii valis välja parimad. Valdava osa valitud teostest moodustavad maalid, aga on ka graafikat. Suurema teose on välja pannud tänavakunstnik Edward von Lõngus, kelle 6-osalise “Surmatantsu” alghinnaks on 1 euro. Müüki lähevad teosed ka juba oksjonil tuntud kunstnikelt nagu Liisi Örd, Regina-Mareta Soonsein, Vahram Muradyan, Liisa Kruusmägi, Mirjam Hinn, Martin Urb, Danel Ülper ja veel paljud.

Teostega saab tutvuda kuni 7. oktoobrini kohvikus Spargel (Kalevi 13), Kalevi 17 ruumides, noore kunsti oksjoni kodulehel (www.noorkunst.ee/kataloog) ning Osta.ee keskkonnas.
 
9. oktoober
 
kell 11-13.30 Veebikoolitus "LinkedIn praktiline töötuba", koolitaja Indrek Põldvee
Rohkem infot leiab Facebooki evendilt ja LMK kodulehelt.
 
kell 15-17 Ajujaht x Tartu Loomemajanduskeskus: Ettevõtluse loomeloogika.
Rohkem infot leiab Facebooki evendilt.
 
kell 19 ootame kõiki inkubante ja vilistlasi sündmusele "Siilid ämbris", kus tutvustatakse uusi inkubante, tunnustatakse parimaid ettevõtteid ning räägitakse julgelt ka oma suurimatest "ämbritest".

tartu linnregionaalarengu fond