ruumide-rent-LMK-madal2

 
 
25.-30. juunini võõrustas Tartu Loomemajanduskeskus Gruusia väikeettevõtjaid Tartus. Päevad olid täis põnevaid tegevusi ja inspireerivaid kohtumisi. Käesoleva aasta kevadel LMK korraldatud sotsiaalmeedia turunduse veebikursuse läbinud ettevõtjad kohtusid Tallinnas ja Tartus koolitajate - mentoritega (Juko-Mart Kõlar, Indrek Põldvee ja Victoria Silber), külastasid Antoniuse õue stuudioid ning Tartumaal asuvat Järiste Veinitalu.
 
28. juunil Tartu Loomemajanduskeskuses toimunud seminaril jagasid Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liikmed oma ettevõtluskogemust, kuulati ettevõtte PULKdisain lugu ning tutvuti Gruusia ettevõtjate tootenäidistega.
 
Gruusia ettevõtte Pigmalioni kärgsulatustehnikas valmistatud ehted on nüüd müügil ka äsja avatud LMK disainipoes LOOMEKAS (Tartus, Küüni 4).
 
Projektijuht Signe Somelar-Erikson: "Viimastel juunikuu päevadel toimusib B2B kohtumised ja usume, et sõlmitud tutvused ja sõprussuhted viivad uute ideede ja algusteni; nagu ütles üks osalejatest, Tamuna Zhgenti: „Oleme väga tänulikud selle võimaluse eest külastada Eestit ja kohtuda siinsete ettevõtjatega. Aitäh, et jagasite meiega oma kogemusi ja lugusid – nüüd on meie teha, kuidas neid uusi teadmisi ellu rakendada!“"
 
Gruusia ettevõtjate reisi rahastas Eesti Välisministeerium arengukööstöö programmist.
 

Kontakt:

Signe Somelar-Erikson
projektijuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 
tartu linnregionaalarengu fond